Barış Akarsu’nun Annesi Bir Kez Daha Yıkıldı

  • 07 Ağustos 2017
  • 227 kez görüntülendi.
Barış Akarsu’nun Annesi Bir Kez Daha Yıkıldı

28 Haziran 2007 tarihinde doğum gününün kutlandığı gece geçirdiği kaza ile herkesi üzen Barış Akarsu sevenlerini gözü yaşlı bırakmıştı. Yıllar önce aramızdan ayrılan ünlü sanatçı Barış Akarsu’nun ödülleri ve takıları hırsızlar tarafından çalındı. Yıllar önce Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sebebiyle ünlü şarkıcı ağır bir şekilde yaralanarak sevenlerine veda etmişti. Vicdansız hırsızlar Barış Akarsu’nun evine girerek birçok değerli eşyayı çaldı ve Akarsu ailesini büyük bir hüsrana uğrattı.

Genç yaşta oğlunu kaybeden ve acılara bürünen anne, hırsızların acımasız davranışından sonra bir kez daha şoka girdi. Hırsızlık olayı Amasra’nın Kum mahallesinde gerçekleşti. Barış Akarsu’nun annesinin yaşadığı evin kilidini kırarak içeri giren hırsızlar ünlü sanatçının ödüllerini, takılarını, gitarını, şapkalarını ve diğer özel eşyalarını çalarak kayıplara karıştı. Akarsu’nun annesi Çarşamba günü köye gittiğini ve geldiğinde evi darmadağın bulduğunu söyledi. Olayın üzerine hemen polisleri arayan anne, hırsızlardan şikâyetçi oldu. Oğlundan kalan hatıralarla ayakta kaldığını ve şimdi onların da çalınmasıyla yıkıldığını söyleyen Hatice Akarsu göz yaşlarına hakim olamadı. Hemen olay yerine gelen polis ekipleri evde gerekli incelemeleri ve parmak izi araştırmalarını yaptı. Olay ile ilgili soruşturma başlatan ekipler izini kaybettiren hırsızların peşine düştü.

Oğlundan kalan hatıralarla yaşadığını belirten Hatice Akarsu, hırsızlardan o eşyalar sizin işinize yaramaz diyerek eşyaları geri getirmelerini istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ