Aleyna Tilki’den Büyük İtiraf

  • 15 Ağustos 2017
  • 275 kez görüntülendi.
Aleyna Tilki’den Büyük İtiraf

Son zamanların en çok duyulan isimlerinden Aleyna Tilki, Kadir Çetin ile Numberone Star programının bu haftaki konukları arasında yerini aldı. Yaptığı açıklamalar ve itiraflarla dikkat çeken Aleyna, birçok soruya cevap verdi.

Ülkesini temsil etmek istediğini ancak bunun için Eurovision’a gerek duymadığını belirtti. Benim herhangi bir platforma ihtiyacım yok diyen Aleyna, tek başına daha kalıcı bir şekilde ülkeyi temsil edebileceğini de sözlerine ekledi. Bu iddialı sözlerin arkasından Google’a “A” yazınca ilk benim ismim çıkıyor cümlesini kurdu.

DÜNYA RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKTI

Yeni şarkısı “Sen olsan bari” ile dünya sıralamasını alt üst eden Aleyna, Türkiye’de bir ilk yarattığını, ayrıca dünya rekorunu kırarak Rihanna ve Shakira gibi dünyaca ünlü isimleri geride bıraktığını belirtti. Dünya sıralamasında 13. Sırada olan Aleyna Tilki, bu sıralamayı küçümseyerek daha önce 5. Sırada oldum ama Türkiye açısından bu da güzel bir şey dedi.

HERKES BANA HAYRAN

Aleyna Tilki’nin iddialı sözleri adeta son bulmadı. Arka arkaya yaptığı açıklamalar ile dinleyenleri şaşırttı. Bebeğinden yaşlı teyzelere ve amcalara kadar herkesin kendisini dinlediğini ve ona hayran olduklarını söyledi. Konya’da amcasının düğününe katılan Aleyna, çok yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kaldığını ve herkesin onu tam anlamıyla desteklediğini belirtti.

Son olarak klipte subliminal mesaj verildiği söylentilerine klibin her şeyiyle ben ilgileniyorum, mesaj verecek kadar akıllı değilim diyerek cevap verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ