2017 İlkbahar Yaz Gelinlik Trendleri

  • 14 Ağustos 2017
  • 233 kez görüntülendi.
2017 İlkbahar Yaz Gelinlik Trendleri

Gelinlikler her genç kızın çocukluklarından itibaren rüyalarını süsleyen bir elbisedir. Bu özel günde en özeli olmak isteyen her gelin adayı gelinliğinin en güzeli olsun diye elinden geleni yapmaktadır.  Benim incelediğim kreasyonlarda 2017 yılı gelinlik modellerinde geçmiş yıllara oranla fark edilir değişiklikler görülmektedir. Hem şıklığı hem de masumiyeti bir arada sunabilen bu trendler ile birlikte gelinlerimiz bu özel günlerinde kendilerini prensesler gibi hissedebilmektedirler.

Kısa Kollu Gelinlik Modeli: Son yıllarda moda straplez gelinlikler artık geride kalıyor. Şahsen ben kısa kollu gelinliklerin sade ve zarif görünümüne bayıldım. Gelinliklerde kısa kollar bir çok farklı kesim modeli ile 2017 yılında pek çok gelin adayının tercihleri arasında yerini almayı başardı. Dantelden, taş işlemelerine, fırfırlardan, tüle kadar pek çok seçeneği de gelinlere sunuyorlar.

Kat Kat Etekli Gelinlik Modeli: Prenses etek, A kesim etek, balık etek gibi gelinlik modellerinde geçtiğimiz sezonlarda oldukça yer verildi. Bu sezon ise gelinlik etekleri kat kat olarak tasarlandı. Tam çizgi filmlerdeki prenses elbislerini andıran bu etek formlarına genç kızlar bayılacak.

V Yaka Gelinlik Modeli: Bu gelinlik modelinde ise gelinler daha çok kendi vücutlarını ön plana taşıyan gelinlikler giyiyor. Derin V yakalı dekolteli gelinlikler cesaret isteyen modellerden. Her gelin üzerine yakışanı giyebilmek için en güzelini arama çabası içine girmektedir. Ama unutmayalım gelinlik içinde uzun saatler kalınacağı da göz önünde bulundurulmalı ve rahatlığına da dikkat etmek bu süreçte önem arz etmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ