2016 Yılı Trendleri

  • 27 Nisan 2016
  • 560 kez görüntülendi.
2016 Yılı Trendleri

Şimdi sizlere 2016 ylında neler trend oldu neler artık kullanılmıyor. Bakalım 2016 yılında en çok neler tercih ediliyormuş…

Kalın KaşlarKalın Kaşlar

Kalın Kaşlar, son 10 yılın en popüler trendi 2016 yılında artık yerini tamamen sağlamlaştırdı. Artık ince kaşlarla çok nadir karşılaşır olduk, kaşlar genelde kalın taranmış ve doğal görünümlere sahip.

 

 

Pastel Ton Maktaj

Pastel Ton Maktaj

Gençlik makyaj olarak artık pastel tonları tercih etmeye başladı. Tazeleyici ve ışıltılı etki içinde pastel makyaja allıklar eşlik ediyor 2016 trendlerinde…

 

 

 

Uzun Örgülü Saçlar

Uzun Örgülü Saçlar

Çocukluk zamanlarımızda en çok kullanılan saç modellerinden olan sıkı örgü 2016 yılında trend olarak geri döndü tek veya ikili sıkı örgü 2016 yılında en çok kullanılan modellerdendir.

 

 

Far ya da Eyeliner seçim sizin

Far ya da Eyeliner seçim sizin

Saç ve makyaj unutulmuş gibi bir hava verilerek doğal makyaj yapılır yani gözlerde far ve eyeliner aynı anda kullanılmıyor ya far ya da eyeliner kullanılmaktadır 2016 yılında…

 

 

Mat Kırmızı Renk Tonları

Mat Kırmızı Renk Tonları

Geçtiğimiz yıllarda daha çok parlak rujlar kullanılırdı ve onlar trend rujlardı. 2016 Yılında ise mat rujlar en çok tercih edilenler oluyor. 2016 yılında daha wamp bir görünüm için %100 mat koyu kırmızı renk tonları tercih oldu.

 

 

Çocuksu Saç Modelleri

Çocuksu Saç Modelleri

2016 yılında saç tercihi ise Çocuksu ve bebeksi olarak adlandırılan kısa saç modelleri oluyor. Hem wamp hem de seksi olan bu saçlar 2016 yılı trend saç modelleridir. Kullanımı da oldukça kolaydır.

 

 

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

2016 Yılında kısa saçların yanı sıra uzun saçtan vazgeçemeyenler ise salık alt kuyruğu modelini tercih ettiler. Yıllar geçse de 2016 yılında salık alt kuyruğu trend olmaya devam etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ